• فراخوان طرح و ایده

  • برگزاری دومین جشنواره بید مشک اورمیه

  • مهندس غلامرضا حافظی؛ مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اورمیه

  • بازدید مهندس حافظی از محل جشنواره بید مشک و بررسی روند برگزاری جشنواره

  • ساماندهی دست فروشان اقلام نوروزی و تجهیز آنان به لباس متحد الشکل و کارت شناسایی

  • ساماندهی دستفروشان خیابان امام

  • طرح ساماندهی و نظارت بر عملکرد بازارهای روز میوه و تره بار

  • طرح ساماندهی میدان دواب اورمیه

  • طرح پلاک زکوبی غرفه بازار های روز اورمیه

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت میادین میوه و تره بار شهرداری ارومیه چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار و رویداد ها

دام سبک و سنگین در سه نقطه از شهر ارومیه به فروش می رسد

دام سبک و سنگین در سه نقطه از شهر ارومیه به فروش می رسد

نویسنده: op/یکشنبه, 20 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

♦️تمهیدات مدیریت شهری برای عید قربان:

 

دام سبک و سنگین در سه نکته از شهر ارومیه به فروش می رسد

 

👤رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت:  به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، طرح ساماندهی محل فروش دام زنده به منظور جلوگیری از عرضه و توزیع دام آلوده و کنترل سلامت دام ها آغاز می شود.

 

🔖به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  غلام رضا حافظی با بیان این که سالیانه دام سبک و سنگین به مناسبت عید قربان بصورت پراکنده در سطح شهربه خریداران عرضه می شد، بیان کرد:  عرضه دام بصورت پراکنده باعث ایجاد شلوغی در شهر و همچنین ایجاد مشکلات بهداشتی می شد  که امسال جهت ساماندهی عرضه دام زنده، سه نکته از سطح شهر ارومیه به ین امر اختصاص  یافته است .

 

وی با اشاره به محل های عرضه دام به مناسبت فرا رسیدن عید قربان در سطح شهر ارومیه، عنوان کرد:  ورودی باغ رضوان،  خیابان شهید باهنر پشت ایستگاه آتش نشانی شماره چهار و اول جاده چی چست  سه نکته پیش بینی شده به صورت پایلوت جهت اجرا طرح ساماندهی عرضه دام زنده به مناسبت عید قربان است .

 

حافظی افزود:  محل های تعیین شده جهت عرضه دام سبک و سنگین به مناسبت عید سعید قربان به به وسعت هر مرکز 300 متر و بصورت مسقف خواهد بود .

 

وی عنوان کرد:  با اجرای طرح ساماندهی محل فروش دام زنده، فعالیت دام فروشان با نظارت مناسب تر و حضور دامپزشکان صورت می گیرد و هم چنین به منظور جلوگیری از آلایندگی های محیطی اقدامات لازم جهت نظافت محیط انجام خواهد گرفت.

 

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت:  محل های تعیین شده جهت عرضه دام سبک و سنگین  با حضور فعال پیمانکار میدان دواب  خواهد بود .

 

وی ازعموم مردم در خواست کرد جهت خریداری دام به مناسبت عید سعید قربان به محل های پیش بینی شده مراجعه کنند  چرا که در این مکان ها دام با حضور دامپزشک و نظارت بیشتر عرضه می شود و هم چنین اطلاع رسانی لازم نیز صورت خواهد گرفت  که مردم جهت ذبح دام به کشتارگاه مراجعه نمایند .

 

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت:  محل های تعیین شده جهت عرضه دام سبک و سنگین به مناسبت عید سعید قربان  از سه روز مانده به عید فعالیت خواهد کرد .

 

وی تاکید کرد:  بعد از اجرای طرح ساماندهی فروش دام، هر شخصی که در نقاط مختلف شهر اقدام به فروش دام زنده کند و سد معبر را باعث شوند با آنها برخورد لازم خواهد شد.

 

تعداد نمایش ها (348)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان