نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت میادین میوه و تره بار شهرداری ارومیه چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

آگهی و مناقصات

ترافیک میدان میوه و تره بار تسهیل شد

ترافیک میدان میوه و تره بار تسهیل شد

نویسنده: op/یکشنبه, 20 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ترافیک میدان میوه و تره بار تسهیل شد

ترافیک سنگین ورودی میدان مرکزی میوه و تره بار اورمیه که در فصل برداشت میوه های فصلی به اوج خود می رسید با مشارکت شهرداری اورمیه و پلیس راهور و اتحادیه و غرفه داران محترم تسهیل شد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اورمیه با اعلام خبر فوق گفت: شهر اورمیه به علت دارا بودن باغات میوه و تنوع میوه های فصلی مرکز توجه خریداران و فروشندگان میوه های فصلی  از سرتا سر استان و استانهای همجوار است.لذا بار ترافیک ورودی میدان مرکزی میوه و تره بار اورمیه سنگین بود و گاها خودروهای حامل میوه ساعتها در انتظار ورود به داخل میدان می شدند که این امر موجب  ایجاد صفهای طولانی در مقابل درب ورودی می شد.

غلامرضا حافظی افزود: از آنجایی که جلب رضایتمندی مشتریان و شهروندان از اولویتهای مدیریتی در شهرداری اورمیه است لذا طی جلسات متمادی با پلیس راهور و اعضاء هیات امنا و ریاست محترم اتحادیه در خصوص پیاده کردن و اجرایی نمودن نقشه ترافیکی  توانستیم  با جداسازی و ایجاد نیوجرسی در بلوار منتهی به میدان مشکل همیشگی ترافیک را تا حدی حل و فصل کنیم.

وی اظهار داشت: میدان میوه و تره بار اورمیه به دلیل وجود میوه های متنوع ، تازه و درجه یک همیشه مرکز توجه خریداران بوده و امیدواریم با تدابیر مدیریتی رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب نماییم .

روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

 

 

تعداد نمایش ها (30)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان